Garderoobi riiulisüsteemid

Garderoobi riiulisüsteemid 18mm melamiinplaadist (RLS18)

RLS 18 on toodetud 18mm paksusest melamineeritud puitlaastplaadist. Meie valikus on palju erinevaid mustrilisi ja ühevärvilisi materjale, millest on võimalik luua enda soovide ja vajaduste järgi garderoobilahendus.

Detailide servakandid annavad riiulitele vastupidavuse 1,2mm paksuste ABS- ehk plastikkantidena. Riiulikanduritena on kasutusel metallist Toolex riiulikandurid, mis on täielikult riiulisse peituvad. Korvide valikus on L-UKS või Norscan Roller tooted. Riidepuutorud ja torukandurid on valikus nii valgete, hõbedaste kui kroomituna ning seetõttu väga hästi sobitatavad ülejäänud mööblidetailidega.

Meie toodetud sahtlid on sujuvalt ja pehmelt sulguvate ning 100% avanevate siinidega. Sahtlid on tehtud valmisboksidena, kliendi valikul süvistatavate käepidemetega või ilma.

Garderoobi riiulisüsteemid 28mm melamiinplaadist (RLS28)

RLS28 toodetakse 28mm paksusest melamiinplaadist, mille värvivalikust leiab lisaks valgele veel mitmeid erinevaid puidumustrilisi ja ühevärvilisi materjale.

Garderoobi riiulisüsteemid 25mm melamiinplaadist (RLS25)

RLS25 on valmistatud 25mm paksusest melamineeritud puitlaastplaadist. Toonivalikus on kolm puidumustrilist tooni ja valge kõrgläikeline melamiinplaat.

Garderoobi riiulisüsteemid spoonitud või värvitud MDF plaadist

Värvitud MDF plaadist riiulisüsteemide kasutamine praeguse aja kodudes on väga levinud. MDF plaate on saadaval kahes erinevas paksuses 19mm ja 29mm.

MDF plaatide värvitoonide valik on piiramatu, mis annab garderoobi sobitamisel ülejäänud kodukujundusega rohkelt vabadust. Valmistoodetena on saadaval naturaalse tamme ja pähkli spooniga plaadid.

Spoonplaadid on viimistletud üldjuhul kolmel viisil:

  • õlitatud pind (s.h. ka valgendatud õliga)
  • poolmatt lakiga kaetud pind
  • sobivasse tooni peitsitud ja seejärel lakitud.

Kombineeritud riiulisüsteemid

Erinevaid RLS süsteeme on võimalik omavahel kombineerida nii materjalide, toonide kui plaatide paksuste osas. Tihti on liuguste taha peituvate riiulite ja nähtavale jäävate kapi küljeseinte puhul kasutusel erinevates toonides materjalid.

Näiteks kapi nähtavad küljeseinad võivad olla kliendile meelepärasema tooniga plaadist ning liuguste varju jäävad riiulid ja vaheseinad jällegi soodsamas või ühevärvilises toonis materjalist.

Samuti liuguste sisude ja riiulisüsteemi materjalide puhul võivad kapi nähtavad küljed olla liugukse sisudega samas toonis materjalist. Kuna enamus materjalidest pärineb samadelt tootjatelt, on võimalik erineva paksuse ja toonidega materjale omavahel kombineerida. Nii saab klient endale alati soovitud tulemuse.

Reelingriiuli joonis