Korvisüsteemid

Korvisüsteemid

Norscan Roller

Norscan Roller korvid on ühed müüduimad korvisüsteemid tänu nende kõrgele kvaliteedile ja laiale lisadevalikule.

Soovi korral on kliendil võimalus kogu garderoob kombineerida ainult Norscan Roller toodetest. Roller korvisüsteemides on saadaval korvitornide küljeraamid, kingakorvid, restriiulid, viigipükste hoidjad, lipsuhoidjad, riidepuutorud, metallist traatriiulid jne.

Roller korvitornide metallist küljeraamid on põhjalaiusega 350, 450, 550 või 750mm. Melamiinist kapiseinte vahel eraldiseisvatel korvisiinidel liikuvate korvide jaoks on valida riiulivahed laiusega vastavalt 332, 432, 532 või 732mm (seda koos siinidega).

Norscan Roller korvisüsteemis soovitud korvitorni kõrguse saavutamiseks saab kasutada erinevate kõrgustega korvitornide küljeraame. Korvitorni küljeraamidel on korvisiinid juba küljes ja nendel saab vastavalt oma soovile kasutada nii korve, restriiuleid, kingakorve kui pükste riputeid.

Enim kasutatud on korvid servakõrgusega 150mm või 330mm, sügavusega 500mm (saadaval ka sügavusega 400mm). Norscan Roller tootevalikust saab enamus asju tellida nüüd ka valge tooniga.

L-UKS korvid

L-UKS on spetsiaalselt Eesti turule toodetav korvide sari. Korvid on toodetud vastupidavast terastraadist ja liuglevad rullikutel siinidel. L-UKS korvidest saab moodustada väga mitmekülgsete võimalustega garderoobisüsteemi.

L-UKS tootevalikusse kuuluvad erinevate laiuste ja kõrgustega korvid ning erinevate laiustega reelingriiulid ja väljatõmmatavad riiulid:

  • korvide laiused: 432 ja 532mm / korvide kõrgused 150mm ja 300mm,
  • reelingriiulite laiused: 432, 532 ja 732mm,
  • väljatõmmatavate riiulite laiused: 300-500, 501-600 ja 601-900mm.

Väljatõmmatavad sahtlid, riiulid ja reelingriiulid on saadaval lihtsiinidel, pehme sulgumisega siinidel ja push-to-open siinidel (avanevad vajutamisel). L-UKS korvid on valikus valgete ja hõbedastena.