Värvitud MDF raamiga liuguksed PARON EXTRA

Värvitud MDF raamidega Paron Extra liuguste raamprofiilid toodetakse MDF plaadist, mis värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või värvikaardi alusel kliendi poolt soovitud tooni.

Tavajuhul on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, mis annab võimaluse nende kasutamiseks ka tubadevahelise uksena.

Liugukse raami laius on 92mm ja paksus 29mm. Ka selle liugukse üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. Paron Extra liuguste puhul kasutatakse suurt raskust taluvaid alarattaid. Liugukse soovitatav laius on kuni 1200mm ja kõrgus kuni 2750mm.

Käepidemena on olemas süvistatav alumiiniumkäepide “Paron”, kuid saadaval on ka ovaalne käepide “D-35″. Käepidemeid võimalik tellida hõbe, valge, pronksi ja musta toonides. Lisavõimalusena on saadaval ka nn käepidemesüvis, mis asendab alumiiniumkäepidet.

Ukse sisuplaadi jaotamisel kasutatakse 92mm laiust vaheprofiili, see annab võimaluse erinevate materjalide kasutamiseks ukse sisuna.

Uuendusena on võimalik neid liuguksi valmistada ka rippsiinidega.

Värvitud MDF profiilidega liuguksed Navy

Liuguks Navy on Paron Extra toote edasiarendus, mille profiilid valmistatakse erinevates toonides värvitud 29mm paksusest MDF või spoonplaadist. Navy liugukse peamine erinevus võrreldes Paron Extra tootega seisneb profiilide erinevas laiuses – küljeprofiilid  on laiusega 80 ja vaheprofiilid laiusega 60mm.

Navy liugukse profiilina on kasutusel värvitud MDF plaat – see annab võimaluse värvida liuguste profiilid kliendile meeldivat tooni.

Navy liuguksel kasutatakse käepidemena profiili sissefreesitud ja värvitud süvist.

Navy liuguksed on mõeldud kasutamiseks ainult garderoobikappide ustena, seetõttu ei ole need tagant poolt vaadeldavad.

Värvitud MDF raamidega liuguksed Discreetly

Uuenduslikul liuguksel Discreetly puudub alumine liugukseprofiil, tänu millele näib liuguks kergem ja sihvakam. Liuguks Discreetly valmistatakse erinevates toonides värvitud 29mm paksusest MDF või spoonplaadist.

Ukse küljeprofiilid on kõigest 60mm laiused, võimaldades nende vahel kasutada nii peegelid, klaase kui puitmaterjale. Discreetly liuguksel puudub alumiiniumist käepide – selle asemel on profiili süvistatud haaramiseks väike süvend.

Profiilideks kasutatavate spoonplaatide valikus on tamm ja pähkel, õlitatud või poolmattlakiga lakitud (sh ka eelnevalt peitsitud) kujul. Kui kasutada liugukse profiilina värvitud MDF materjali, saab  värvida liuguste profiilid just kliendile sobivasse tooni.

Discreetly liuguksed sobivad kasutamiseks ainult garderoobikappide ustena, mistõttu ei ole need tagant poolt vaadeldavad. Lisana saab uste juurde tellida nn soft stopperid.

Rippsiini kasutamise võimaluse selle uksetüübi juures puudub.