Liugsiinidel paneeluksed Strictly – MELAMIINLiugsiinidel paneeluksed Strictly – MELAMIIN

Liugsiinidel Strictly sileuksed valmistatakse erinevates toonides 25mm ja 28mm paksusest melamiinplaadist, 29mm paksusest spoonplaadist või värvitud MDF plaadist.

Melamiinplaate saab valida nende paneeluste jaoks Paron profiilidega liuguste raamprofiilide toonide järgi. Lisaks on saadaval neli tooni 25mm paksust melamiinplaati, millede seas on ka valge kõrgläikeline plaat.

Strictly liugustele sobivad süvistatavad või reelingkäepidemed, samuti on võimalus käepidemed üldse panemata jätta. Strictly paneeluksed on mõeldud kasutamiseks gardeoobi- ja vaheustena ning nii põrandale toetuvana kui rippsiinisüsteemiga.

Strictly liuguksi on nüüd võimalik toota ka rippsiinidega.

Liugsiinidel paneeluksed Strictly – SPOON

Liugsiinidel paneeluksed Strictly toodetakse erinevates toonides 25mm ja 28mm paksusest melamiinplaadist, 29mm paksusest spoonplaadist või värvitud MDF plaadist.

Ukse jaoks mõeldud spoonplaatide valikus on tamm ja pähkel, nii õlitatud või poolmattlakiga kaetud (sh ka eelnevalt peitsitud) kujul.

Strictly liugustel saab kasutada süvistatavaid või reelingkäepidemeid või siis jätta käepidemed üldse panemata. Need sileuksed sobivad hästi nii gardeoobi- kui vaheusteks (põrandale toetuvana või uudse rippsiinisüsteemiga).

Liugsiinidel paneeluksed Strictly – MDF

Liugsiinidel paneeluksed Strictly on valmistatud kas 25mm ja 28mm paksusest melamiinplaadist, 29mm paksusest spoonplaadist või värvitud MDF plaadist.

MDF plaadist Strictly liuguksed on võimalik värvida värvikoodi alusel kliendi poolt valitud tooni.

Käepidemed võib sellele uksetüübile jätta panemata või siis kasutada süvistatavaid või reelingkäepidemeid. Strictly sileuksed on mugavad kasutamiseks garderoobi- ja vaheustena, seda nii põrandale toetuvana kui uuendusliku rippsiinisüsteemiga.