Sahtlisüsteemid

Sahtlisüsteemid

Metabox sahtlite esipaneel ja põhi on melamiinist ning küljed metallist. Sahtlid on saadaval kahe erineva kõrgusega 192mm ja 256mm, maksimaalse laiusega kuni 800mm. Sahtlisüsteemide valikus on ka „näpud vahele“ esipaneeliga sahtel. Metabox sahtlisüsteemid sobivad soodsamat hinda eelistavale kliendile.

Magamistoas on lisaks korvisüsteemidele hea kasutada pesu ja sokkide jaoks mõeldud mugavaid sahtleid. L-UKS sahtlisüsteemide tootevalikus on sahtleid 5 erineva esipaneeli tüübi ja paljude variatsioonidega. Kõikidel meie poolt toodetavatel sahtlitel on kasutusel tänapäevased pehme sulgumisega sahtlisiinid.

Lisavalikuna on olemas ka vajutamisel avanevad (“push-to-open”) sahtlid ja Metabox lihtsiinidel avanevad sahtlid. Metabox sahtlite mugavamaks kasutamiseks võib neile siinidele lisada pehme sulgumissüsteemi.

Sahtleid toodame korvisüsteemidega koos kasutamiseks sobivates standardlaiustes 464, 564 ja 764mm. Samas valmistame ka kliendi poolt etteantud laiuste ja kõrgustega sahtlisüsteeme.

Enamlevinud on  süvistatud käepidemetega ja/või ilma käepidemeteta sahtlite esipaneelid. Järjest rohkem tellitakse ka melamiinist esipaneelidega sahtleid, millesse saab süvistada erinevate toonidega taustvärvitud klaase.

Lisaks erinevatele sahtlitele on meie sahtlisüsteemide tootevalikus ka jaotuskarbid ja valgustid sahtlisisu jaoks.