Naturaalse spoonraamiga liuguks PARON EXTRANaturaalse spoonraamiga liuguks PARON EXTRA

Paron Extra liuguste raamprofiilid on valmistatud naturaalse tamme või pähkli spoonplaadist või siis MDF plaadist.

Vastavalt kliendi soovile viimistletakse spoon kas õlitades või lakkides. Õlitamise korral kasutame naturaalset linaluuõli valgendatud või toonimata kujul. Lakitud viimistlusega profiilide korral kasutame poolmattlakki, mis lisab puidule pikaealisust ja vastupidavust. Enne lakkimist on võimalik spooni peitsida ka kliendile meeldivat tooni.

MDF plaadist profiilid värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või kliendi poolt eelistatud tooni.

Standardlahendusena on need uksed mõeldud garderoobikapi liugusteks, aga vajaduse korral saab  üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, mis annab võimaluse nende kasutamiseks ka tubadevahelise uksena.

Spoonraami laius on 92mm ja paksus 29mm. Liugukse üla- ja alatattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. Paron Extra liuguste puhul kasutatakse samu spetsiaalseid suurt raskust taluvaid alarattaid nagu ka Paron uste puhul.

Paron Extra liuguksi saab toota laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2750mm.

Ukse juurde kuulub ka süvistatav alumiiniumkäepide “Paron”, kuid saadaval on ka ovaalne käepide “D-35″. Käepidemeid on võimalik tellida erinevates toonides: hõbe, valge, pronks, must.

Ukse sisuplaadi jaotamisel on võimalik teha ka peale liimitav kitsas 29mm või 92mm laiune vaheprofiil.

Uudse lahendusena on võimalik neid liuguksi toota rippsiinidega.