+372 5645 5393 info@visitant.ee

  Turvakardin AEG56

  Rullitavad turvakardinad AEG56 valmistatakse survepressitud alumiiniumprofiilidest. Pinnaviimistlus on naturaalse alumiiniumi tooni anodeering, kuid võimalik on profiilide värvimine kõikides RAL-värvikaardil olevates toonides.

  Avadega profiilidest AEG56 valmistatud rullitav turvakardin on mõeldud kasutamiseks väikeste ja keskmiste avade kaitsmiseks sissemurdmise ja vandalismi eest paikades, kus ei ole vajalik piirata nähtavust.

  Turvakardinate enamlevinud kasutuskohtadeks on kaupluste vaateaknad, kaubanduskeskuste müügiboksid, mitteköetavate garaazide ja kinniste parklate sissesõiduteed jne.

  Turvakardinad juhtimiseks kasutatakse vänt- või elektriajamit. Väntajami korral võib turvakardin olla suurusega kuni 4m2. Elektriajamit saab lülitada klahv lüliti, võtmega lüliti või distantsjuhtimispuldiga. Ka saab elektriajami juhtbloki abil olemasolevate juhtsüsteemidega, näiteks kaardisüsteemi ja tuletõrjeautomaatikaga.

  Turvakardin AEG56Max.laius välistingimustes 4000mm, sisetingimustes kuni 7000mm

  Alumiiniumist valmistatud turvakardinate ja –ruloode liigutamiseks on võimalik kasutada nii manuaalset kui ka elektrilist süsteemi. Lisaks turvalisuse tagamisele hoiavad turvakardinad soojust ning reguleerivad ruumides valgust.

  Turvakardinaid  saab kasutada nii sise- kui välistingimustes. Turvaruloosid saab kasutada akende – ja uste katmiseks.

  Mõõdud

  • max laius siseruumides 7000 mm
  • väliruumides  4m
  Close Menu