+372 5645 5393 info@visitant.ee

  Turvaruloo AR40

  Turvaruloo AR40 on sobilik kasutamiseks ukse- ja aknaavade kaitseks vandalismi eest. Turvarulood AR40 on valmistatud profiilist, mis on seest õõnes ja täidetud polüuretaanvahuga, see pakub head kaitset nii müra, külma kui ka kuumuse eest.

  Külgsiinid on samuti alumiiniumprofiilist ning turvaruloo liigub üles kompaktselt rulli ava kohal olevasse rullikattesse. Turvarulood on võimalik paigaldada ava vahele ning ka sise- või välisküljele. Siinid kinnitatakse avasse tüüblite ja kruvidega ning kruvide kinnitus­avad kaetakse plastikust korkidega.

  Turvaruloo AR40Turvaruloo valmistatakse eritellimusena vastavalt konkreetse ukse- või aknaava mõõtudele.

  Turvaruloo AR40 maksimaalne laius on 2600 mm, maksimaalne pindala 7 ruutmeetrit. Seda turvarulood kasutatakse peamiselt väikeste akende ja uste korral või söökla, kohviku või raviasutuse teeninduslettide juures.

  Juhtimine

  Turvaruloo juhtmimiseks kasutatakse lint-,vänt- või elektriajamit. Elektriajamit saab lülitada klahvlüliti, võtmega lüliti või distantsjuhtimispuldiga.

  Väntajami või elektrimootoriga turvaruloo lukustub suletud asendis automaatselt. Lisaks saab kasutada turvaruloo alumises liistus riive või riivlukku.

  Close Menu