+372 5645 5393 info@visitant.ee

  Turvaruloo AR55

  Turvaruloo AR55 on mõeldud kasutamiseks keskmiste avade korral madala vandalismiohuga objektidel.

  Rullitava turvaruloo profiilid valmistatakse polüuretaantäitega pulbervärvitud alumiinium­plekist. Külgsiinid on samuti alumiiniumprofiilist ning turvaruloo liigub üles kompaktselt rulli ava kohal olevasse rullikattesse.

  Turvaruloo AR55Turvarulood on võimalik paigaldada ava vahele ning ka sise- või välisküljele. Siinid kinnitatakse avasse tüüblite ja kruvidega ning kruvide kinnitus­avad kaetakse plastikust korkidega.

  Turvaruloo valmistatakse eritellimusena vastavalt konkreetse ukse- või aknaava mõõtudele.

  Turvaruloo AR55 saab paigaldada nii sise- kui välistingimustesse akende ja uste katmiseks, selle maksimaalne laius on 3600 mm, maksimaalne pindala 10 ruutmeetrit.

  Enamlevinud kasutuskohad on vitriinaknad ja uksed, eramute terrasside aknad, suuremad teenindus­letid sööklates, kohvikutes, raviasutustes jne.

  Juhtimine

  Turvaruloo juhtmimiseks kasutatakse lint-,vänt- või elektriajamit. Elektriajamit saab lülitada klahvlüliti, võtmega lüliti või distantsjuhtimispuldiga.

  Väntajami või elektrimootoriga turvaruloo lukustub suletud asendis automaatselt. Lisaks saab kasutada turvaruloo alumises liistus riive või riivlukku.

  Close Menu