Aknakatete müük ja paigaldus

Garderoobi riiulisüsteemid ja liuguksed

Aknakatete müük ja paigaldus

Rulood

Erineva tegumoega kassettrulood, klassikalised rulood, minirulood ja sebrarulood (duubelrulood,öö ja päeva rulood).

Ribakardinad

Stiilsed alumiiniumist ribakardinad, puitribakardinad ja fassaadiribakardinad on väga praktilised ja mugavad valguse suunajad, mis on väga laialt levinud.

Kardinapuud / kardinasiinid

Kardinapuud ja -siinid on aknakatete vaieldamatu klassika. Pakume kardinapuid ja erinevaid kardinasiine.

Tekstiilkardinad

Pakume nõutud ja kasutajate seas kõrgelt hinnatud roomakardinaid, paneelkardinaid, voldikkardinaid ja püstlamellkardinaid.

Garderoob on moodne ja praktiline lahendus Sinu koju

Garderoobi riiulisüsteemid

Meie valikus on palju erinevaid mustrilisi ja ühevärvilisi materjale, millest on võimalik luua enda soovide ja vajaduste järgi garderoobilahendus.

Sahtlisüsteemid

Magamistoas on lisaks korvisüsteemidele hea kasutada pesu ja sokkide jaoks mõeldud mugavaid sahtleid. L-UKS sahtlisüsteemide tootevalikus on sahtleid 5 erineva esipaneeli tüübi ja paljude variatsioonidega.

Korvisüsteemid

Roller korvisüsteemides on saadaval korvitornide küljeraamid, kingakorvid, restriiulid, viigipükste hoidjad, lipsuhoidjad, riidepuutorud, metallist traatriiulid jne.

LED-valgustid / LED-valgustid garderoobis

Meie valikus on kaasaegsel LED- tehnoloogial põhinevad säästlikud valgustid nii garderoobidesse kui muudesse ruumidesse.

Liuguste müük ja paigaldus

Alumiiniumraamiga liuguksed

Kuivõrd uste rattad on peidetud rõhtprofiilide sisse sobivad paljud pakutavatest alumiiniumprofiilidest hästi ruumieraldajaks ja läbipaistva klaasiga kasutamiseks

Värvitud MDF raamiga liuguksed

Värvitud MDF raamidega liuguste raamprofiilid toodetakse MDF plaadist, mis värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või värvikaardi alusel kliendi poolt soovitud tooni.

Liugsiinidel paneeluksed

Liugsiinidel Strictly sileuksed valmistatakse erinevates toonides 25mm ja 28mm paksusest melamiinplaadist, 29mm paksusest spoonplaadist või värvitud MDF plaadist.

Spoonraamiga liuguksed

Spoon on puitmaterjali katmiseks kasutatav õhuke puiduleht. Spoonikiht annab mööblile ehtsa täispuidu välimuse, võimaldades samal ajal väärtuslikumat puitu kokku hoida.

Melamiinraamiga liuguksed

Melamiinraamiga liuguks on väga praktiline lahendus igasse koju, olles ka osa omanäolisest interjöörist. Melamiinraamiga uste välisviimistlus teeb kogu ruumi olemuse naturaalseks ja hubaseks.

Muud uksed

Lisaks muudele ustele on meie suures valikus veel ka hõlmikuksed (vahel tuntud ka kui voldikuksi) ja pehme sulgumise süsteemidega rippsiinidel liuguksed.