Alumiiniumist ribakardinad

Stiilne alumiiniumist ribakardin sobib igasse ruumi ning on väga praktiline ja mugav valguse suunaja. Õhuke alumiiniumist ribakardin peegeldab lisaks valgusele tagasi ka suurema osa soojuskiirgusest, võimaldades sel viisil reguleerida ruumi temperatuuri. Alumiiniumist ribakardinad sobivad kasutamiseks ka niisketes ruumides.

Meie valikus on üle 100 erineva värvi ja pinnatöötlusega toote. Erinevad värvitoonid, pinnaviimistlused, riba laiused ja perforeeringud annavad võimaluse luua lahenduse, mis sobitub hästi olemasolevasse sisekujundusse. Ribade värv on antistaatiline ja niiviisi jäävad kardinad tolmuvabaks.

Alumiiniumist ribakardinaid saab kinnitada aknaraamile, lakke, seinale ja kaheraamiliste akende korral ka aknaraamide vahele. Ribakardina juhtimiseks on valikus tavapärane pulk-nöör juhtimine või mootori abil üles-alla liigutatav juhtimine. Kardina kaldenurga muutmine ja kardinaribade tõstmine võib toimuda ka ühest ketist.

Aknaraamile saame paigaldada integreeritava katteliistuga ribakardina, mis kinnitub otse klaasipinna vastu, ulatudes seejuures vaid 10mm aknaraamist väljapoole. Kardin ei lähe niiviisi akna avamisel vastu aknapalet ning külgmised juhttrossid hoiavad ribakardina kindlalt paigal.

Alumiiniumist ribakardin on maksimum kõrgusega kuni 3600mm ja pindalaga 4,5m².

Vaata lähemalt »

Puidust ribakardinad

Puitribakardin loob hubasust ning lisab elamisse stiilsust. Meie kardinad on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puidust. Valikus on erinevates toonides peitsitud või värvitud pärnapuust ja bambusest valmistatud ribakardinad.

Kui olete valinud aknakatteks puidust ribakardinad, tuleb tähelepanu pöörata nende kinnitus- ja juhtimisviisile, kuna puit on küllaltki raske materjal. Suurte puidust ribakardinate korral soovitame juhtnöörid asendada mootorjuhtimisega, mis vähendab koormust ribakardinate süsteemidele ning on samas ka mugavam kasutada.

Puitribakardin sobib paigaldamiseks nii seinale kui lakke, lisaks on võimalik kardinaid kinnitada otse aknaraamile klaasiliistude vahele.

Puitribakardinad valmistatakse vastavalt Teie poolt antud mõõtudele. Mõõtmise juures tuleb meeles pidada, et kardinaribade ülestõmbamisel tekib ribakardina pakk, millega tuleb arvestada akna avamisel.

Puidust ribakardinate puitribad võivad olla 25mm või 50mm laiused.  50mm puidust ribakardinale on võimalik tellida dekoratiivne lintredel ning ribakardinate ülakarbi saab katta puidust iluliistuga.

Vaata lähemalt »

Fassaadiribakardinad

Fassaadiribakardinad sobivad tänu oma ehitusele päikese-,soojuse- ja pimestamiskaitseks VÄLJASPOOLE akent paikades,kus valguse sissepääsu soovitakse reguleerida samal ajal mõjutades soojus- ja pimestamiskaitset.

Kasutuskoha eripärad (nt tuuline asukoht, kardina reguleerimisuum, kaetava pinna suurus, kinnitusvõimalused jne.) võetakse arvesse valides kardina tüüpi ja juhtimismehhanismi.

Vaata lähemalt »