Miniruloo

Miniruloo

Miniruloo on aknaraamile lihtsalt kinnitatav aknakate, mis on üles-alla juhitav kettmehhanismiga. Mini rulookardinat on lihtne kombineerida tekstiilkardinaga, nii et lõpptulemus näeb välja nii dekoratiivne kui praktiline, kaitstes otsese päikesekiirguse eest ning sobides suurepäraselt igasse ruumi.

Minirulood sobivad hästi akendele või ustele, mida on tihti vaja avada. Lihtne süsteem võimaldab avada ust, hoides samaaegselt rulookangast kindlalt paigal just sellises asendis nagu hetkel vaja. Akent saab avada koos allalastud asendis kardinaga, varjates samal ajal päikest.

Tänu väikesele mehhanismile võtab ruloo vähe paigaldusruumi ja võimaldab aknal või rõduuksel võimalikult suures ulatuses avaneda.

Uus trossidega miniruloo on kinnitatav igale aknaraamile olenemata selle tüübist või suurusest ning on samas kassettruloo hinnast soodsam.

Päikesepoolsete akende varjamiseks soovitame kasutada päikest peegeldava pinnaga kangaid. Need kangad on pleekimiskindlad ning kaitsevad ka toa sisustust pleekimise eest.

Vastavalt soovile on kliendil võimalik miniruloo tellida:

  • ühevärvilisest poolpimendavast kangast (valgust läbi kumav)
  • poolpimendava mustriga kangast
  • poolpimendavast valgust tagasipeegeldavast kangast
  • ühevärvilisest pimendavast kangast
  • pimendavad mustriga kangast

Valikus on nii ühevärvilised kui mustrilised kangad. Kõiki ruloosid oleme valmis tegema kliendi poolt etteantud mõõtude järgi.