Klassikaline ruloo

Klassikaline ruloo

Rulookardinad on üheaegselt nii dekoratiivsed kui praktilised aknakatted. Rulookardinate abil saab valgust reguleerida rulookanga allalaskmise või üleskerimisega torule. Ruloo võtab kokkurullimisel väga vähe ruumi, kattes niiviisi klaasipinda minimaalselt.

Rulookardinaid on lihtsa konstruktsiooni tõttu kerge paigaldada aknaraamile, aknaavasse või aknaava peale seinale. Aknaavasse paigaldamisel tuleb tähelepanu pöörata ruloo mehhanismi mõõtudele, et peale paigaldamist avaneks aken ruloorulli alt.

Rulookardinaid koos tekstiilkardinatega kombineerides saab luua meeldivat hubasust eluruumidesse ning mõnusat hämarust magamistubadesse.

Päikesepoolsetel akendel soovitame kasutada spetsiaalseid päikest peegeldava pinnaga kangaid, mis tänu erilisele immutustehnoloogiale ei pleegi ning ei lase ära pleekida ka toa sisustusel.

Ruloosid on võimalik valmistada nii sise- kui ka välistingimustesse. Valikus on ühevärvilistest kuni mustriliste kangasteni.

Sõltuvalt vajadusest saab klient endale valida:

  • ühevärvilised poolpimendavad ehk valgust läbi kumavad,
  • poolpimendavad mustriga,
  • poolpimendavad valgust tagasipeegeldavad,
  • ühevärvilised pimendavad ehk valgust mitte läbi laskvad,
  • pimendavad mustriga või
  • screen – kangad.

Rulookardinale on võimalik lisada erinevaid allääri, samuti kasutada erinevaid alläärelõikuseid, paelu või narmaid.

Ruloo minimaalne laius on 30cm ja maksimaalne laius 330cm. Rulookardinate standardkõrgus on kuni 180cm, seda on võimalik pikendada vastavalt kliendi soovile. Kõiki ruloosid saame valmistada kliendi poolt antud mõõtude järgi.