Alumiiniumist ribakardin

Alumiiniumist ribakardin

Stiilne alumiiniumist ribakardin sobib igasse ruumi ning on väga praktiline ja mugav valguse suunaja. Õhuke alumiiniumist ribakardin peegeldab lisaks valgusele tagasi ka suurema osa soojuskiirgusest, võimaldades sel viisil reguleerida ruumi temperatuuri. Alumiiniumist ribakardinad sobivad kasutamiseks ka niisketes ruumides.

Meie valikus on üle 100 erineva värvi ja pinnatöötlusega toote. Erinevad värvitoonid, pinnaviimistlused, riba laiused ja perforeeringud annavad võimaluse luua lahenduse, mis sobitub hästi olemasolevasse sisekujundusse. Ribade värv on antistaatiline ja niiviisi jäävad kardinad tolmuvabaks.

Alumiiniumist ribakardinaid saab kinnitada aknaraamile, lakke, seinale ja kaheraamiliste akende korral ka aknaraamide vahele. Ribakardina juhtimiseks on valikus tavapärane pulk-nöör juhtimine või mootori abil üles-alla liigutatav juhtimine. Kardina kaldenurga muutmine ja kardinaribade tõstmine võib toimuda ka ühest ketist.

Aknaraamile saame paigaldada integreeritava katteliistuga ribakardina, mis kinnitub otse klaasipinna vastu, ulatudes seejuures vaid 10mm aknaraamist väljapoole. Kardin ei lähe niiviisi akna avamisel vastu aknapalet ning külgmised juhttrossid hoiavad ribakardina kindlalt paigal.

Alumiiniumist ribakardin on maksimum kõrgusega kuni 3600mm ja pindalaga 4,5m².

Ribakardin 16mm ribaga:

  • Ribakardina minimaalne laius – 500mm
  • Ribakardina maksimaalne laius – 2600mm

Ribakardin 25mm ribaga:

  • Ribakardina minimaalne laius – 500mm
  • Ribakardina maksimaalne laius – 3000mm

Ribakardin 50mm ribaga:

  • Ribakardina minimaalne laius – 500mm
  • Ribakardina maksimaalne laius – 2400mm

Alumiiniumist ribakardinad valmistatakse kliendi poolt etteantud mõõtude ja soovide järgi.