Disaineri konsultatsioon

Disaineri konsultatsioon

Pakume meie disaineri  väljasõitu kliendi objektile. Olles tutvunud paigaldamise tingimuste ja teie soovidega, annab meie spetsialist teile soovitusi, milline toode või  toote mudel sobib kõige paremini teie interjööri , samuti tutvustab otse teie objektil kangaste ja materjalide katalooge.

Spetsialisti teenus

Meie ettevõte pakub oma klientidele mõõtmise teenust. Tellides meilt antud teenuse, võite olla kindel, et tooted on mõõdetud õigesti ning vea korral ei tule teil tehtud mõõtmiste eest vastutada.

Paigaldusteenus

Toodete paigaldusteenust osutatakse kliendi soovil. Kasutades toodete paigaldamisel meie spetsialistide teenust, säästate oma aega ja väldite võimalikke paigaldusvigu.

Kullerteenus

Toodete kohaleveoteenus. Meie ettevõte pakub kauba kullerveoteenust. Kui te toodete ostmisel paigaldusteenust ei telli, siis tuleb täpsustada sobiv kauba kättesaamise koht ning meie partnerid toovad need Eesti piires mistahes sihtpunkti.

Parandusteenus

Meie ettevõte pakub oma klientidele toodete remondi/parandamise teenust. Toodete parandamise ja rikkis detailide vahetuse üle teeb otsustab  spetsialist, olles konsulteerinud kliendiga ja vaadanud üle probleemsed tooted. Alustuseks on kõige parem kirjeldada probleemi ja saata meile e-posti teel tootest tehtud fotod.

Kanga vahetusteenust teostatakse kliendi soovil. Kanga vahetamise hindu saab küsida esindusest või saates päringu e-maili teel.