Rulood

Kassettrulood

Kassettruloo on klassikalise ruloo uudsem variant, mille juures kettmehhanism on varjatud kassetiga. Ruloo on varustatud pidurdusüsteemiga, mis ei lase kangal otse alla kukkuda.

Ruloo kaitseb otsese päikesekiirguse eest, sobib hästi igasse ruumi ning on ideaalne erinevate kardinatega kombineerimiseks. Kassettruloosid on võimalik paigaldada kõikidele aknatüüpidele ja eriti sobilik plastikakendele.

Vaata lähemalt »

Klassikaline rulood

Rulood on üheaegselt nii dekoratiivsed kui praktilised aknakatted. Rulookardinate abil saab valgust reguleerida rulookanga allalaskmise või üleskerimisega torule. Ruloo võtab kokkurullimisel väga vähe ruumi, kattes niiviisi klaasipinda minimaalselt.

Rulood koos tekstiilkardinatega kombineerides saab luua meeldivat hubasust eluruumidesse ning mõnusat hämarust magamistubadesse.

Vaata lähemalt »

Miniruloo

Miniruloo on aknaraamile lihtsalt kinnitatav aknakate, mis on üles-alla juhitav kettmehhanismiga. Rulood on lihtne kombineerida tekstiilkardinaga, nii et lõpptulemus näeb välja nii dekoratiivne kui praktiline, kaitstes otsese päikesekiirguse eest ning sobides suurepäraselt igasse ruumi.

Minirulood sobivad hästi akendele või ustele, mida on tihti vaja avada. Lihtne süsteem võimaldab avada ust, hoides samaaegselt rulookangast kindlalt paigal just sellises asendis nagu hetkel vaja. Akent saab avada koos allalastud asendis kardinaga, varjates samal ajal päikest.

Vaata lähemalt »

Sebraruloo

Sebrarulood nimetatakse aeg-ajalt ka ”Öö & Päeva“, „Day and Night“ või duubelrulooks.

Sebraruloo on üks stiilsemaid aknakatteid, mis samas oma praktilisuse tõttu sobib ka kõige nõudlikumale kliendile. Dekoratiivse välimusega sebraruloo on heaks lahenduseks nii kodu- kui kontoriruumidesse.

Vaata lähemalt »