+372 5645 5393 info@visitant.ee

  Aknakatete müük ja paigaldus


  Vaata aknakatteid »

  Garderoobi riiulisüsteemid ja liuguksed


  Vaata garderoobe »

  Aknakatete müük ja paigaldus


  Rulood

  Erineva tegumoega kassettrulood, klassikalised rulood, minirulood ja sebrarulood (duubelrulood,öö ja päeva rulood).


  Turvakardinad / turvarulood

  Turvakardinad / turvarulood kaitsevad aknaid vandalismi eest ja on tõhusaks abiks ruumide turvalisemaks muutmisel.


  Ribakardinad

  Stiilsed alumiiniumist ribakardinad, puitribakardinad ja fassaadiribakardinad on väga praktilised ja mugavad valguse suunajad, mis on väga laialt levinud.


  Kardinapuud / kardinasiinid

  Kardinapuud ja -siinid on aknakatete vaieldamatu klassika. Pakume kardinapuid ja erinevaid kardinasiine.


  Tekstiilkardinad

  Pakume nõutud ja kasutajate seas kõrgelt hinnatud roomakardinaid, paneelkardinaid, voldikkardinaid ja püstlamellkardinaid.


  Markiisid

  Saadaval on erinevad korvmarkiiid, lihtmarkiisid ja liigendmarkiisid, mille abil on lihtne maja välisilmet värskendada.

  Garderoob on moodne ja praktiline lahendus Sinu koju


  Garderoobi riiulisüsteemid

  Meie valikus on palju erinevaid mustrilisi ja ühevärvilisi materjale, millest on võimalik luua enda soovide ja vajaduste järgi garderoobilahendus.


  Sahtlisüsteemid

  Magamistoas on lisaks korvisüsteemidele hea kasutada pesu ja sokkide jaoks mõeldud mugavaid sahtleid. L-UKS sahtlisüsteemide tootevalikus on sahtleid 5 erineva esipaneeli tüübi ja paljude variatsioonidega.


  Korvisüsteemid

  Roller korvisüsteemides on saadaval korvitornide küljeraamid, kingakorvid, restriiulid, viigipükste hoidjad, lipsuhoidjad, riidepuutorud, metallist traatriiulid jne.


  LED-valgustid / LED-valgustid garderoobis

  Meie valikus on kaasaegsel LED- tehnoloogial põhinevad säästlikud valgustid nii garderoobidesse kui muudesse ruumidesse.

  Liuguste müük ja paigaldus


  Alumiiniumraamiga liuguksed

  Kuivõrd uste rattad on peidetud rõhtprofiilide sisse sobivad paljud pakutavatest alumiiniumprofiilidest hästi ruumieraldajaks ja läbipaistva klaasiga kasutamiseks


  Värvitud MDF raamiga liuguksed

  Värvitud MDF raamidega liuguste raamprofiilid toodetakse MDF plaadist, mis värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või värvikaardi alusel kliendi poolt soovitud tooni.


  Liugsiinidel paneeluksed

  Liugsiinidel Strictly sileuksed valmistatakse erinevates toonides 25mm ja 28mm paksusest melamiinplaadist, 29mm paksusest spoonplaadist või värvitud MDF plaadist.


  Spoonraamiga liuguksed

  Spoon on puitmaterjali katmiseks kasutatav õhuke puiduleht. Spoonikiht annab mööblile ehtsa täispuidu välimuse, võimaldades samal ajal väärtuslikumat puitu kokku hoida.


  Melamiinraamiga liuguksed

  Melamiinraamiga liuguks on väga praktiline lahendus igasse koju, olles ka osa omanäolisest interjöörist. Melamiinraamiga uste välisviimistlus teeb kogu ruumi olemuse naturaalseks ja hubaseks.


  Muud uksed

  Lisaks muudele ustele on meie suures valikus veel ka hõlmikuksed (vahel tuntud ka kui voldikuksi) ja pehme sulgumise süsteemidega rippsiinidel liuguksed.

  Close Menu