Markiisid

Markiisid

Markiiside abil on lihtne maja välisilmet värskendada ja luua suvine meeleolu. Saadaval on laias valikus erineva otstarbe ja funktsiooniga markiise.

Meie tootevalikus on liigend– ehk terrassimarkiisid, liht– ehk aknamarkiisid, korvmarkiisid, katuse- ja talveaiamarkiisid ning markisolette ehk ruloosarnased markiisid.

Markiisi kangas on vastupidav ning ilmastikukindel tõrjudes vett ja mustust ning olles kaitstud UV-kiirte kahjustuste eest. Saadaval on erinevad toonid, mustrid ja äärekujud.

Markiisi eelised:

  • Markiis muudab teie terrassi või rõdu ilmastikukindlaks kaitstes kõrvetava päikese, vihma ja tuule eest.
  • Markiis loob hubase miljöö kodu ja kohviku väliterrassidele.
  • Markiis aitab reguleerida päikesevalgust ja temperatuuri. Nii võite ise otsustada, millal soovite aknast kuumust sisse lasta või tuba jahedana hoida.

Võimalus markiise kiirelt ja vastavalt vajadusele kokku ja lahti kerida ning nende paigaldamine seinale, ilma igasuguste lisatugedeta, muudab markiisid eriliselt lihtsalt hooldatavaks ning mugavaks kasutada.

Markiisi ehitus

Markiisi konstruktsioon on vastupidavast alumiiniumist, mis teeb raami kergeks kuid vastupidavaks. Markiisi on kerge kinnitata nii seina kui katuse külge. Arvestada tuleb vaid, et pind, millele markiis kinnitatakse, oleks piisavalt tugev.

Kui markiisi ei kasutata, pakitakse see metallkassetti, mis kaitseb kangast kulumise eest. Markiisi kokku pakkimine ja avamine on lihtne erinevate juhtimisvahendite abil.

Valikus on vändaga käsiajam või elektriajam, mida juhitakse taimer, lüliti või puldiga. Lisaks on markiisi võimalik kaitsta ilmastikuolude eest tuule-, vihma- ja päikeseautomaatikaga.

Vaata lähemalt:

Markiisid