Värvitud MDF raamiga liuguks PARON EXTRAVärvitud MDF raamiga liuguks PARON EXTRA

Värvitud MDF raamidega Paron Extra liuguste raamprofiilid toodetakse MDF plaadist, mis värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või värvikaardi alusel kliendi poolt soovitud tooni.

Tavajuhul on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, mis annab võimaluse nende kasutamiseks ka tubadevahelise uksena.

Liugukse raami laius on 92mm ja paksus 29mm. Ka selle liugukse üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. Paron Extra liuguste puhul kasutatakse suurt raskust taluvaid alarattaid. Liugukse soovitatav laius on kuni 1200mm ja kõrgus kuni 2750mm.

Käepidemena on olemas süvistatav alumiiniumkäepide “Paron”, kuid saadaval on ka ovaalne käepide “D-35″. Käepidemeid võimalik tellida hõbe, valge, pronksi ja musta toonides. Lisavõimalusena on saadaval ka nn käepidemesüvis, mis asendab alumiiniumkäepidet.

Ukse sisuplaadi jaotamisel kasutatakse 92mm laiust vaheprofiili, see annab võimaluse erinevate materjalide kasutamiseks ukse sisuna.

Uuendusena on võimalik neid liuguksi valmistada ka rippsiinidega.